Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /domains/wp-host.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /domains/wp-host.pl/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 5753
Zadaszenia | WP-HOST.PL - Hosting Wordpress, Hosting Prestashop, Tworzenie sklepów i stron internetowych
Zadaszenia
Rate this post

Zadaszenia

Zadaszenia aluminiowo-szklane


Zadaszenia dają możliwość spędzania czasu na świeżym powietrzu bez względu na warunki atmosferyczne. Dodatkowo odpowiednie zadaszenie chroni również przed nadmiernym nagrzewaniem się posadzki kamiennej lub ceramicznej.
Te niezwykle wytrzymałe produkty wykonane ze szkła dachowego to idealne uzupełnienie Państwa tarasu, które łączy w sobie walory estetyczne i praktyczne. Chroni także przed różnymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak deszcz, śnieg, wiatr i słońce.. Co więcej, zadaszenia aluminiowo-szklane naszej firmy nie wymagają konserwacji, co pozwala na oszczędność Państwa czasu i pieniędzy.
Warto również wspomnieć o możliwości doboru koloru elementów aluminiowych z palety RAL, co w połączeniu z wysoką jakością naszych materiałów, dokładną obróbką oraz montażem sprawi, że taras stanie się przepiękną ozdobą Państwa domu.
Zadaszenie składa się z wysokiej jakości Aluminium anodowanego oraz szkła. Co świadczy o tym, iż jest to inwestycja na lata.
Dach szklimy bezpiecznym szkłem VSG 55.1.
Jest to klejonka z dwóch tafli do tego zabezpieczona laminatem. Podczas stłuczenia szkło nie rozbija się na kawałki. W ofercie posiadamy kilka opcji kolorystycznych. Opcjonalnie używamy również specjalnego poliwęglanu dachowego. W zależności od rodzaju dachu możliwe są pochylenia od 5 do 35 stopni.
Odprowadzenie wody w jednym albo kilku słupach w zależności od potrzeb.

Zadzwoń. Przyjedziemy do Ciebie.

Fotografie realizacji